Farklı Alanlar İçin Taşınabilir Kabin Çözümleri

Farklı Alanlar İçin Taşınabilir Kabin Çözümleri

Portatif bir kabin sizin için doğru çözüm! Taşınabilir kabinler ve konaklama birimleri ISO standartlarına uyacak ve çeşitli boyutlarda mevcuttur. Avantajlarınız:

  • Hemen Mümkün
  • Tesisatta hızlı montaj
  • İstediğiniz zaman genişletilebilir
  • Mükemmel ısı ve ses yalıtımı
  • Çeşitli ilave donanım mevcuttur

Gelişmiş modüler tasarıma sahip taşınabilir kabinler bireysel üniteler olarak veya modüler binalar için birleşim olarak kullanılabilir. Kolay montaj garanti hızlı yerinde kurulum ve size zaman ve para tasarrufu sağlar.

Kabin Standart Bağlantı Parçaları

Taşınabilir kabin üzerinde hangi bağlantı parçalarının olması gerektiğine kendiniz karar veriyorsunuz. Standart bağlantı parçaları kabinin boyutuna göre değişir. Örneğin, 20 ‘kabinde standart olarak pencere ve kapı panelleri, ışık çubukları, soketler ve bir sigorta kutusu bulunur. Bununla birlikte, esnek panel sistemi sayesinde her duvarı tek tek tasarlayıp genişletebilirsiniz. İçerde, “beyaz” veya “meşe ağacı” dekoru mevcuttur. Kabinler sıkı çevre ve kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Profesyonel yedek parça yönetimi, uzun ömürlü aksesuarların ve yedek parçaların hızlı teslimatını garanti eder. Böylece aşınma parçalarının değiştirilmesi veya var olan bir taşınabilir kabin sisteminin adaptasyonu da önümüzdeki on yıllarda garanti altına alınacaktır.

Taşınabilir Güvenlik Kabin

Kabin, tüm hava koşullarından bekçileri barınak desteği sağlamak için geniş kullanım bulan önceden hazırlanmış yapıdadır. Taşınabilir kabin şeklinde sunulan bu ürünler güvenilir bir kullanım sağlarken deneyimli teknisyenler tarafından test edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En Yeni Kabin Üretim Teknolojisi başlıklı makalemizde Kabin hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir