Kabin Evlerin Yapım Maliyeti

Kabin Evlerin Yapım Maliyeti

Herhangi bir yerde bir eviniz olmasını istemek biraz bencilce bir istek olabilir ama bunun yerine bahçenizde, köyünüzde ya da kendinize ait bir arsa üzerinde geçici süre ile kullanacağınız bir yapı inşa etmek istemek en doğa hakkınızdır. Aslında bu yapıların tamamı geçici olmak zorunda değildir. Kolay kurulumlu yapılar olduğu için bir süre sonra kullanımdan kaldırılacağı düşünülebilir, oysa bu tamamen yanlıştır. Kabin halinde hazırlanan her yapının uzun sürelerde de kullanılması uygundur.

Prefabik Evler ve Konteyner

yapi-fuari-01

Prefabrik binaların tamamında mevsimlik göçler, geçici evler ya da tarım işçilerinin konutları yer almaktadır. İnşaata çalışmaya gelen kişilere hem sağlıklı bir ortam sunmak hem de kalacakları ortamı ayarlamak için prefabrikten daha güvenilir bir çözüm yoktur. İçerisindeki elektrik ve su şebeke noktaları ile gerçek bir evmişçesine kullanılan bu yapılar hemen her alanda insanlara kalacak yer sorununu aşma şansı sunmaktadır. Her türlü ev eşyası yerleştirilebileceği gibi bu yapılarda tek ya da iki katlı seçeneklerin de bulunması daha az yerde daha fazla yapının oluşturulmasına, doğal olarak evinizin tam da istediğiniz şekillerde hazırlanabilmesine ortam sağlar.

Transit taşımacılıkta coğrafi konumu ile bir numara olan ülkemiz sınırları içerisinden başka herhangi bir yere taşınan yiyecek ve giyecekler özel kasalarda taşınırsa kaliteli bir hizmet sunulmuş olacaktır. Oysa bazı kasaların ne yiyecek ne de ürün taşıma kapasitesi yeterli sağlık koşulları oluşturulamadığından mümkün değildir. Bu nedenle daha çok transit taşımacılıkta konteyner olarak adlandırılan dereceli ve anti – mikrobik kasaların kullanılması uygundur. İçerisinde taşınan ürüne göre çeşitlenecek olan konteynerlerde en fazla yiyecek ve bozulacak ürün taşımacılığı gerçekleştirilir. Bu sayede ürünler bozulmadan ya da deforme olmadan yerine ulaştırılmaya çalışılır.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Ev ve Konteyner Sistemleri başlıklı makalemizde konteyner hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir