Kabin Fiyatları

Kabin Fiyatları

Kabin denildiği zaman genel olarak büfe, güvenlik kulübesi, gazete bayi gibi küçük hacimli yerleşim noktaları düşünülür; fakat kabinlerin farklı hacim özellikleri ile inşa edilebileceğini çoğu kişi bilmez! Kabinler, barınma imkanına ek olarak banyo, tuvalet gibi farklı kişisel ihtiyaç alanları ile çevrilebilir; ayrıca kabinlerin elektrik, su sistemlerine bağlanarak daha işlevsel hale geleceğini de şimdiden kabul edebilirsiniz. Son yıllarda geri dönüşümlü enerjinin kullanım alanındaki artışı, özellikle prefabrik yapılarda güneş enerjisini ön plana çıkartırken; kabinler için de aynı maddeyi tekrar edebiliriz. Kabin tavanlarına yerleştirilmiş güneş enerji paneli, kabinin kendi enerjisini üretme hususunda tam yeti sahibi olmasını mümkün kılarak elektrik fatura derdine son verir.

Konteyner Kullanımı

yapi-fuari-2015-05

Konteyner, soğuk hava deposu gibi tamamen tahmin dışı alanlarda kullanılırken; klasik manada yük taşımacılığı adına da hizmet verebilir. Konteynerler, farklı boyut ya da malzeme ile yapılıp; birbirinden ayrı kıstaslar içinde satışa sunulur. Bu bakımdan hangi ürünü satın alacaksanız tamamen bilinçli hareket ederek durumu değerlendirmeli, boş yere para harcamaktan kaçınmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Güven ve Avantajlı Yapılar: Prefabrik, Kabin ve Konteynerler başlıklı makalemizde Kabin, konteyner ve prefabrik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir