Kabin Nedir?

Kabin Nedir?

İnsanların çoğu ortamda bir özel alana ihtiyaç duyduğu açıktır. Örneğin insanların kıyafet alma seanslarında onu denemek adına mutlaka bir özel alana ihtiyaçları ortaya çıkar. O zaman bu gibi durumlar için kullanılabilecek en güzel yer kabin olacaktır. Burada kapınızı kapatıp dilediğiniz kıyafetleri denerken size de aynı zamanda özel alan hakkı tanınmasının keyfini yaşarsınız.

Soyunma Kabini Ölçüleri

Kabinler genellikle içerisine en az 1 insanın kolaylıkla sığabileceği büyüklükte olmaktadır. Ama bazen bazı durumlarda yapılan kabinler yetersiz kalır. Kıyafet denerken bir şeyleri çıkarmak ya da giymek için en az 2 insanın sığabileceği bir kabin ihtiyacı ortaya çıkacaktır. Bu gibi durumlarda alınan ürünün genişliği ve boyu çok önemli olur.

Kabin Tuvalet İçin Kullanılır Mı?birlesimli-konteyner-01

Toplu tuvalet noktalarında tuvaletler ayrılırken mutlaka kabin usulü kullanılmalıdır. Altında açıklık bulunan kabinler yerine ortamın büyüklüğüne tam olarak uyum sağlayan kabinler seçilmeli ve kişinin kendini güvende ve özel hissetmesi sağlanmalıdır. Aynı zamanda tuvalet için alınan ürünlerde kapı da şart olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Hazır Yapının Pratik Çözümü: Kabin başlıklı makalemizde Kabin hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir