Özel Kabin Tasarımları

Özel Kabin Tasarımları

Kabin Tasarım Modeller

Kabinler, kullanımı kolay olduğu ve istenilen malzemelerden yapılabildiği için, farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Üstelik ihtiyaca göre kısa sürede hazırlanma özelliğine de sahiplerdir.

Hafif çelik teknolojisi ile üretilen Hebo Kabin, taşıması ve temizliği kolay modüler yapılardır. Bu nedenle de mobil kullanıma uygundurlar.

Güvenlik noktaları, piknik alanları, otopark gişeleri, banyolar, büfe ve satış üniteleri Kabin kullanımına uygun alanlardandır.yapi-fuari-2015-02

Banyolarda kullanıma uygun olarak tasarlanan duşa kabin, duş alırken etrafa su sıçramasını önlemekle kalmaz, banyoda bulunan eşyaların sudan zarar görmesini de engeller. Wc-duş kabinleri; temizlemesi kolay, paslanmaz, dayanıklı ve kolay taşınabilir özelliklerde üretilmektedir.

Özellikle şantiyelerde, plajlarda, sosyal tesislerde, inşaat alanlarında ve konser alanlarında Kabin kullanımı oldukça yaygındır.

Engelli insanlara özel çözümler de sunabilen Hebo Yapı, her ihtiyaca yönelik Kabin üretimini arzu ettiğiniz boyutlarda yapabilmektedir. Ayrıca, tuvalet ve duş kabinlerinde ses ve ısı izolasyonu oldukça üstün kalitededir.

Ürünlerini kaliteden ödün vermeden tasarlayan ve ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunan Hebo Yapı, uzman kadrosuyla yapı sektöründe hizmet vermekte olup, verdiği hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgileri heboyapi.com internet adresi üzerinden okuyabilirsiniz.

 

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir