Prefabrik Ev ve Konteyner Sistemleri

Prefabrik Ev ve Konteyner Sistemleri

Yaklaşık son yirmi yıldır prefabrik ev kullanım ve üretimi ülkemizde hızla yaygınlaşmaktadır. Dayanıklılığı, uygun fiyat ve maliyetleri, hem çevre dostu hem de her türlü çevreye uyum gösterme yeteneği bu yaygınlaşmanın sebepleri arasında öne çıkıyor. Bugün güvenilir bir üretici firma aracılığıyla, altyapı sorunu bulunmayan ve imar durumu uygun bir arsaya çok kısa sürede, ihtiyacınız ölçeğinde bir prefabrik ev yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Konteyner

guvenlik-kabinleri-1

Günümüzde prefabrik yapıların kullanım alanı, endüstriden güvenliğe, turizm sektöründen tarıma ve kamusal alanlara kadar geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Farklı ürünlerin ülkeler ve şehirlerarası gibi uzun mesafelerdeki nakliyesinde kullanılan kapalı ve yalıtım özellikli bir kasa olan konteyner, bugün artık prefabrik yapı sektörünün bir parçasına dönüşmüştür. Bir veya daha fazla oda sayısıyla üretilebilmekte, ev amaçlı veya çoğunlukla inşaat sektörü ve şantiyelerde barınma ve iş amaçlı kullanılmaktadır.

Kabin Konteyner 

Hızla gelişen ve çeşitlenen kabin konteyner sistemleri de hayatımızın her alanına girmiş durumda. Plajlardaki duş ve soyunma kabinleri, güvenlik kabinleri, GSM kabinleri, ofis kabinleri gibi örnekler, bu prefabrik yapılar arasında sayılabilir.

Bir önceki yazımız olan Konteyner Yapıların Kullanımı ve Avantajları başlıklı makalemizde konteyner, konteyner modelleri ve konteyner yapıların fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir